Danas je u Skupštini Srbije, na konferenciji za medije, Miroslav Aleksić, predsednik stranke NPS, Đilasov službenik, napao Rio Tinto. Boli me uvo za Rio Tinto, ali bode oči činjenica da bivši Rio Tinto lobista, sad napada tu kompaniju. Još gore, Aleksić je kao funkcioner G17 plus, i URS, bio jedan od onih koji su u…
Miki Aleksić, Rio Tinto lobista, napada Rio Tinto!?!