Meni je stalo do svačijeg života. Stalo mi je do Ponoševog života, Đilasovog, Marinikinog, Ćutinog, Lazovićevog… svačijeg. Društvo koje ne uspe da sačuva živote najgorih ljudi, neće sačuvati ni živote onih najboljih. Stalo mi je do života čoveka koji je vratio dostojanstvo Srbiji, koji uzdiže Srbiju, gradi Srbiju, leči Srbiju. Leči prošlost u sadašnjosti, radi…
Svakom normalnom je stalo do Vučićevog života!