Juče i danas su lažni ekolozi, ekolozi od juče, pokazali svoje pravo fašističko lice. Bez razloga su blokirali autoputeve, saobraćajnice, mostove. Čist hir. Izborna kampanja. Juče su hteli i da spreče održavanje Skupštine SNS na Novom Beogradu u Hali sportova i u Areni. Nisu uspeli. U Beograd je došlo oko 50.000 građana, članova i simpatizera…
SVAĐE I SUKOBI LAŽNIH EKOLOGA!