Zagovornici „policije za moral“ su uvek najnemoralnije osobe. Osim što je sebe proglasila za komesarku za moral, Marinika Tepić je danas sebe proglasila i za policiju za suze. Proglasila je sebe vlasnicom tuđih suza. Komesarka Marinika bi da određuje kada će ko da plače, a kada neće, kada je pravo vreme za suze, a kada…
Marinika „vlasnica“ tuđih suza, za suze ne zna!