Na početku, izražavam saučešće porodicama svih stradalih u dve tragedije. Dva masovna zločina koja su se dogodila su trenutak za ujedinjenje društva u borbi protiv nasilja, za razoružavanje građana, i za širenje humanog sistema vrednosti, pogotovo među mladima. Nažalost, opozicija za dva masakra, bez ikakvog osnova optužuje vlast. Funkcioner Narodne stranke Miroslav Aleksić, lider Dveri…
Opozicija godinama generiše nasilje u društvu!