Deo nesložne beogradske opozicije (39 odbornika) je tražio da se sazove sednica Skupštine grada Beograda, sa dnevnim redom koji su oni predložili - razrešenje gradonačelnika Aleksandra Šapića, zagađenje vazduha, porast cena stanova i zakupa stanova i energetska kriza u Beogradu. Podsećam, opozicija u Skupštini Beograda ima 51-og odbornika od 110. Dakle, 12 odbornika opozicije nije…
Fijasko opozicije – Propalo smenjivanje gradonačelnika Šapića!