Govorio sam, telegrafski, o rezultatima u proteklih 8 godina, i o planovima za narednih 8 godina u Beogradu. To je konstruktivna rasprava, o programima, o onome što je važno za građane. https://www.youtube.com/watch?v=bMWQfg1XEf4&t=235s
Drugi govor na konstitutivnoj sednici Skupštine Beograda