Dragan Đilas je juče na TV „NOVA S“ „objasnio“ zbog čega je ZA Vladetu Jankovića, svoju marionetu, koju je podmetnuo kao kandidata za gradonačelnika Beograda. Na svom Tviter profilu Đilas je napisao „Zašto Vladeta Janković?“ , uz snimak u kome kaže:„Vladeta Janković je sjajan kandidat za gradonačelnika. U njemu je oličen taj sistem pristojnosti (…)…
Zašto NE Vladeta Janković?